Fiberstone Jort L Grey (95x38x72cm)
Květináč Fiberstone Jort L Grey (95x38x72cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTRJG72 |
Další kusy 07.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Truhlík |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 95 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 38 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hrdlo květináče | 36 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 69 cm |
| Hmotnost | 35.7 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Balcony XS Grey (40x20x20cm)
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 07.05.2026
Fiberstone Jumbo Jort XL Black (150x60x75cm)
Může být skladem od:07.05.2026
Fiberstone Jumbo Jort S Grey (200x45x40cm)
Může být skladem od:20.08.2026
Fiberstone Jumbo Jort S Black (120x45x40cm)
Může být skladem od:07.05.2026
Fiberstone Jort M Grey (100x40x50cm)
Dostupných je: > 54 ksDalší kusy 06.05.2026
Fiberstone Jort Slim L Black (124x33x90cm)
Dostupných je: > 50 ksDalší kusy 07.05.2026

