Fiberstone Jumbo Without Feet L Black (90x90x82cm)
Květináč Fiberstone Jumbo Without Feet L Black (90x90x82cm) díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTSJC30 |
14.05.2026 (info)
Květináč má hladký povrch. Díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu.
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 90 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 90 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hrdlo květináče | 88 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 79 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mineral Fleuri High M Travertine Beige (55x68cm)
Dostupných je: > 15 ksDalší kusy 13.05.2026
Mineral Lena S Travertine Beige (43x61cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 13.05.2026
Granite Block M Midnight Black (40x40x40cm)
Dostupných je: > 34 ksDalší kusy 14.05.2026
Mediterranean Ares L Chalk White (54x68cm)
Dostupných je: > 12 ksDalší kusy 14.05.2026
Fiberstone Jumbo Max Middle High L Grey (90x60cm)
Může být skladem od:15.06.2026

