Mineral Fleuri S Travertine Rustic Antique (46x46cm)
Květináč Mineral Fleuri S Travertine Rustic Antique (46x46cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTMI049 |
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Hnědá |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 46 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hrdlo květináče | 27 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 10.1 kg |
| Kolekce | Mineral |
| Objem | 43 Litrů |
| Povrch | Hrubý |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mountain Hunter L Dioriet Grey (80x47x40cm)
Dostupných je: > 21 ksDalší kusy 16.04.2026
Mineral Hailey M Travertine Rustic Antique (38x43cm)
Dostupných je: > 25 ksDalší kusy 01.01.2049
Fiberstone Jumbo Max Middle High M Grey (70x50cm)
Může být skladem od:16.04.2026

