Rough Eileen L Black Washed (35x13cm)
Květináč Rough Eileen L Black Washed (35x13cm) z kolekce Rough je vyrobený z materiálu fiberclay. Tento materiál je směsí sklolaminátu a jílu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6PPNEEBL0 |
Další kusy 04.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Tvar | Mísa |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 35 cm |
| Výška | 13 cm |
| Hrdlo květináče | 30 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 12 cm |
| Hmotnost | 3.7 kg |
| Kolekce | Rough |
| Povrch | Imitace betonu |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberclay |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Rough Mini Orb L Black Washed (32x28cm)
Dostupných je: > 80 ksDalší kusy 05.05.2026
Rough Charlie L Black Washed (25x24cm)
Dostupných je: > 80 ksDalší kusy 05.05.2026
Rough Patt XXXL Mocha Washed (45x38cm)
Dostupných je: > 29 ksDalší kusy 05.05.2026
Rough Mini Orb L Mocha Washed (32x28cm)
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 05.05.2026
Rough Patt XXL Clay Washed (34x29cm)
Dostupných je: > 66 ksDalší kusy 07.05.2026

