Rough Eileen L Clay Washed (35x13cm)
Květináč Rough Eileen L Clay Washed (35x13cm) z kolekce Rough je vyrobený z materiálu fiberclay. Tento materiál je směsí sklolaminátu a jílu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6PPNERC48 |
Další kusy 07.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Oranžová |
| Tvar | Mísa |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 35 cm |
| Výška | 13 cm |
| Hrdlo květináče | 29 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 12 cm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Kolekce | Rough |
| Objem | 9 Litrů |
| Povrch | Imitace betonu |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberclay |
| Vlastnosti materiálu | Z recyklovaného materiálu, UV odolné, Odolný materiál |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Rough Patt XXXL Clay Washed (45x38cm)
Dostupných je: > 18 ksDalší kusy 07.05.2026
Rough Max M Black Washed (40x40cm)
Dostupných je: > 36 ksDalší kusy 07.05.2026
Rough Mini Charlie XXXS Grey Washed (8x7cm)
Dostupných je: > 24 ksDalší kusy 07.05.2026
Rough Charlie XXXS Mocha Washed (9x8cm)
Dostupných je: > 31 ksDalší kusy 07.05.2026

