Rough Patt M Clay Washed (17x14cm)
Květináč Rough Patt M Clay Washed (17x14cm) z kolekce Rough je vyrobený z materiálu fiberclay. Tento materiál je směsí sklolaminátu a jílu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6PPNERC54 |
Další kusy 18.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Oranžová |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 17 cm |
| Výška | 14 cm |
| Hrdlo květináče | 13 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 13 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Kolekce | Rough |
| Objem | 2 Litrů |
| Povrch | Imitace betonu |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberclay |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Rough Mini Charlie XXS Black Washed (10x10cm)
Dostupných je: > 20 ksDalší kusy 18.05.2026
Rough Eileen L Mocha Washed (35x13cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 18.05.2026
Rough Charlie XL Black Washed (32x31cm)
Dostupných je: > 58 ksDalší kusy 18.05.2026
Rough Max M Mocha Washed (40x40cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 18.05.2026

