Vitis vinifera (80-100) Grape (45x90cm)
| Kód: | Kód: 5VIVISS55 |
Další kusy 30.04.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

V zimních měsících jako je listopad až březen, kdy je teplota pod cca. - 4 °C nerozvážíme středomořské živé rostliny. Rozvoz dle dohody. Osobní vyzvednutí na prodejně kdykoliv v roce.
| Hloubka - (od zdi)? | 60 cm |
| Výška | 90 cm |
| Výška balu rostliny | 37 cm |
| Průměr balu | 45 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 48.6 kg |
| Objem | 50 Litrů |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | Španělsko |
Mohlo by Vás zajímat
Acer pal. ´Osakazuki´ Verzweigt (65x200cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Trachycarpus fortunei (520-560) Stem (300-340) (100x540cm)-v-zemině
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 30.04.2026
Acer pal. ´Shishigashira´ Branched (112x300cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Phoenix dactylifera (300-380) Stem (75x340cm)-v-zemině
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 01.01.2049
Trachycarpus wagnerianus Stem (30-40) (35x125cm)-v-zemině
Dostupných je: > 31 ksDalší kusy 01.01.2049
Agave americana mediopicta ´Alba´ Green/grey (30x55cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Elaeagnus ebbingei ´Compacta´ Bush (24x100cm)-v-zemině
Dostupných je: > 14 ksDalší kusy 01.01.2049

