Mineral Harrith High S Travertine Beige (40x48cm)
Květináč Mineral Harrith High S Travertine Beige (40x48cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTMI008 |
Další kusy 07.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Béžová |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 40 cm |
| Výška | 48 cm |
| Hrdlo květináče | 29 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 47 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 10.3 kg |
| Kolekce | Mineral |
| Objem | 44 Litrů |
| Povrch | Hrubý |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Fleur S Glossy White (15x15x15cm)
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 07.05.2026
Mediterranean Hestia L Chalk White (52x46cm)
Dostupných je: > 48 ksDalší kusy 07.05.2026
Granite Nax L Midnight Black (50x100cm)
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 07.05.2026

