Ridged Harley S, White Stripe (36x32cm)
Květináč Ridged Harley S, White Stripe (36x32cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTHRWS2 |
05.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Bílá |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 36 cm |
| Výška | 32 cm |
| Hrdlo květináče | 25 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 31 cm |
| Hmotnost | 14 kg |
| Kolekce | Ridged |
| Objem | 23 Litrů |
| Povrch | Strukturovaný |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jumbo Max Middle High XXL Black (140x90cm)
Může být skladem od:05.05.2026
Fiberstone Jumbo Without Feet L Black (90x90x82cm)
Může být skladem od:05.05.2026
Fiberstone Jort L Glossy White (95x38x72cm)
Dostupných je: > 12 ksDalší kusy 06.05.2026
Mediterranean Artemis S Umber Brown (42x58cm)
Dostupných je: > 56 ksDalší kusy 05.05.2026
Ridged Horizontally Cody M Cement Grey (35x55cm)
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 04.05.2026

